Uudised

 


Helandrose ja Dingir-ra traditsiooniline

SUVEPÄEV

15.07
Männiku talus, Võsivere külas!

Seekord on loenguteemaks toitumine - Maaülikooli lektor ja doktorant Tiia Ariko räägib meile kuivtoitudest, toortoidust ja kodutoidust.
Vastused saavad küsimused nagu kas koer peaks sööma nagu väike hunt või siiski nagu koer? Peenike kiri toidupakil - mida jälgida krõbinaid valides? Mis on metaboliseeruv energia ja miks ta oluline on? Mis vahe on toortoidul ja kodutoidul? Kas koer tohib süüa konti? Aga kas koer vegan saab olla? Kuidas cavalieri mitte paksuks sööta? Kas koer vajab toidus vaheldust? Mille järgi siis ikkagi valida kuivtoitu? Jne. Kui teil on küsimusi oma cavalieri söötmise või söögi kohta, pange need kirja ja võtke kaasa - kui mure loengu käigus vastust ei saa, on võimalik peale esitlust küsimusi esitada.

NB! Iga osaleja võtab kaasa tühja koeratoidupaki (või pildi oma koera peamise kuivtoidu toiteväärtuse-alasest infost paki tagaküljel) ja kalkulaatori (võib kasutada telefoni oma)!

Grillile panekuks võib oma maitse järgi liha või aedvilju kaasa võtta. Minu ja Heli poolt on soojad ja külmad joogid, suupisted ja värske salat.

Sõnakuulelikud koerad võivad lahtiselt olla, jooksikud saavad kasutada aedikut või on rihmas. Krundil aeda (endiselt) ümber ei ole :)

Võtke oma cavalierid kaasa ja veedame koos ühe toreda päeva! Tere tulemast suvepäevale! :)
 
13.03 sündis meie selle aasta teine pesakond. Rohkem infot kutsikate lehel.


 
01.03 sündis meie selle aasta esimene pesakond. Rohkem infot kutsikate lehel.


 
03.02.2018 Valga rahvuslik näitus
kohtunik Jochen Eberhardt (DE)


Angel's Pride Kasanova - PI1, SERT, TP


 
21.01.2018 Pisisaare 8. ja 9. rühma näitus
kohtunik Nikolai Sedõhh (RU)Dingir-ra The Legend Continues - TP Beebi

Dingir-ra Legendary Guardian - 2 EAH

Angel's Pride Kasanova - PI2, SERT

Helandros Aisling For Dingir-ra - PE2, SERT, EE ja LV CH


 
Tervitame kahte uut Angel's Pride poissi meie kennelis! Angel's Pride Kasanova "Danny" jääb meie juurde selle aasta juunikuuni ja Angel's Pride Zakkary "Zakkary" jääb meie juurde 2018 aasta lõpuni. Mõlemal poisil on tehtud kõik terviseuuringud ning neid saab kasutada aretuseks.
Danny sugupuu

Zakkary sugupuu